Причіп-платформа для перевезення спец. обладнання Кияшко 40PP2206
Розумний вибір для перевезення генератора, насосної станції або іншого промислового обладнання. Надійне антикорозійні покриття забезпечить довгострокову службу.
| Характеристики легкового причепа | |
| Довжина причепа корисна | 4000 мм |
| Корисна ширина причепа | 1600 мм |
| Випробувана вантажопідйомність | до 2900 кг |
| Повна маса причепа паспортна | 3500 кг |
| Маса причепа | 600 кг |
| Довжина причепа загальна | 5470 мм |
| Ширина причепа загальна | 2150 мм |
| Висота причепа загальна | 663 мм |
| Підвіска колісна | Торсіонна |
| Гальмівна система | Є |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Матеріал підлоги | Фанера вологостійка |
| Колеса | 185/80 R14С |
Ще ніхто не залишив відгуків.
Залишити відгук
HA 752113 KV/G-1
Humbaur HA 752113 KV/G-1
Практичний одновісний причіп, який забезпечує зручне та безпечне..
234674 грн
HA 752113 KV-1
Причіп бортовий з кришкою Humbaur Humbaur HA 752113 KV-1Корисні розміри та вантажопідйомність п..
188576 грн
46PA2810
Причіп для перевезення авто Кияшко 46PA2810
Корисні розміри та вантажопід..
233500 грн
TK 30 42 18 - 24 PF80
Морозильний причіп-фургон Humbaur TK 30 42 18 - 24 PF80 — надійна заморозка при повній масі 3000..
1829204 грн
TK 25 42 18 - 24 PF80
Морозильний причіп-фургон Humbaur TK 25 42 18 - 24 PF80 — надійна заморозка в дорозі
..
1814445 грн
HA 202513 KV
Причіп бортовий Humbaur HA 202513 KV
Бортовий причіп Humbaur HA 202513 KV створений для виріш..
227198 грн
211PB1102F
Причіп бортовий Кияшко 211PB1102F
Одновісний бортовий причіп вантажопідйо..
52700 грн
51PL1108
Причіп човновий Кияшка 51PL1108 до 4,5 м (Метал). < Даний одновісний причіп призначений для тр..
59600 грн
328РМ1100
Причіп для перевезення двох мотоциклівКияшка 328РМ1100. Цей одновісний причіп відмінно підходить для..
45200 грн
44PL1105RIB
Причіп човновий Кияшка 44PL1105RIB до 4,0 м (RIB)..
44600 грн
HA 202513 KV-1
288660 грн
.png)




















